Wybory samorządowe 2018 - kandydaci do Rady Powiatu Kołobrzeskiego
W powiecie mamy cztery okręgi, dwa miejskie i dwa wiejskie. Zarejestrowało się pięć komitetów wyborczych. Publikujemy listy kandydatów na radnych Rady Powiatu Kołobrzeskiego według okręgów.
Miasto Kołobrzeg ulice: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia, Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.
Okręg nr 2 - 39 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 6. Okręg nr 2 obejmuje:
Miasto Kołobrzeg ulice: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska, Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.
Okręg nr 3 - 23 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 3 obejmuje:
gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań
Okręg nr 4 - 31 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 4 obejmuje:
gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie
Powiat Kołobrzeski - zarejestrowane Komitety Wyborcze:
Okręg nr 1 - 35 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 1 obejmuje:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Okręg nr 1 - 35 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 1 obejmuje:
Miasto Kołobrzeg ulice: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia, Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.
Okręg nr 2 - 39 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 6. Okręg nr 2 obejmuje:
Miasto Kołobrzeg ulice: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska, Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.
Okręg nr 3 - 23 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 3 obejmuje:
gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań
Okręg nr 4 - 31 kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeskiego, mandatów jest 5. Okręg nr 4 obejmuje:
gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie
Okręg nr 1
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
---|---|---|---|---|---|
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
1 | Rada Powiatu w Kołobrzegu | 16988 | 5 | 5 | 35 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | OLICHWIRUK Andrzej Mariusz | 54 | Zieleniewo |
2 | HARAJ Andrzej Marian | 61 | Kołobrzeg |
3 | DŻEGA-MATUSZCZAK Urszula Janina | 67 | Kołobrzeg |
4 | PLACAK Henryk Stanisław | 69 | Kołobrzeg |
5 | WÓJCIK-OSZMANIEC Jolanta Dagmara | 35 | Byszewo |
6 | BAŃKOWSKA Anna | 45 | Kołobrzeg |
7 | PAWŁOWSKI Jacek Norbert | 44 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | DYMECKA Wioletta | 47 | Kołobrzeg |
2 | LEPA Robert | 50 | Kołobrzeg |
3 | GRYCZA Mirosław Jan | 61 | Kołobrzeg |
4 | KOCZWARA Zofia | 64 | Kołobrzeg |
5 | STALMACH Dorota | 50 | Kołobrzeg |
6 | SKROBOT Jolanta Maria | 49 | Kołobrzeg |
7 | ŁAWRYNOWICZ Ryszard | 71 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | BIEŃKOWSKI Henryk | 69 | Kołobrzeg |
2 | PLEWKO Grażyna Jolanta | 58 | Kołobrzeg |
3 | CZEPULONIS Ryszard Konstanty | 57 | Kołobrzeg |
4 | GARBACZ-ZATORSKA Milena | 40 | Grzybowo |
5 | KUCIŃSKI Bogdan | 60 | Kołobrzeg |
6 | KOWALCZYK Małgorzata Magdalena | 57 | Kołobrzeg |
7 | FURGAŁA Andrzej | 58 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | GIZA Ewa Helena | 63 | Kołobrzeg |
2 | BEJNAROWICZ Andrzej | 67 | Grzybowo |
3 | OBŁOJ Tomasz Wojciech | 53 | Wrzosowo |
4 | DĄBKOWSKA Eugenia | 70 | Kołobrzeg |
5 | ANDRUSIEWICZ Irena | 71 | Kołobrzeg |
6 | ANISZEWSKA Maria Krystyna | 72 | Kołobrzeg |
7 | UKLEJA Krzysztof Henryk | 57 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | ZAWADZKI Waldemar Józef | 60 | Kołobrzeg |
2 | NIEDŹWIEDŹ Robert Radosław | 51 | Kołobrzeg |
3 | FORTUNA Piotr Edmund | 62 | Kołobrzeg |
4 | SZUSTKIEWICZ Małgorzata Teresa | 55 | Kołobrzeg |
5 | KOPERSKA Grażyna | 58 | Kołobrzeg |
6 | MARECKA Lucyna | 44 | Kołobrzeg |
7 | ANDRYSIAK Mariusz Michał | 40 | Kołobrzeg |
Okręg nr 2
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
---|---|---|---|---|---|
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
2 | Rada Powiatu w Kołobrzegu | 18862 | 6 | 5 | 39 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | TAMBORSKI Tomasz Tycjan | 51 | Kołobrzeg |
2 | TESSIKOWSKI Mirosław Leonard | 59 | Kołobrzeg |
3 | SZUFEL Ryszard | 53 | Kołobrzeg |
4 | KLIMCZAK Czesław | 68 | Kołobrzeg |
5 | ADAMSKA-CZEPCZYŃSKA Danuta Czesława | 77 | Kołobrzeg |
6 | HRYCIÓW Paweł | 41 | Kołobrzeg |
7 | MAJEWSKA Marta Magdalena | 38 | Kołobrzeg |
8 | PAŚKA-KOSCHEL Ewa | 56 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | KUŚ Jacek | 39 | Kołobrzeg |
2 | SZARMACH Antoni Teofil | 72 | Kołobrzeg |
3 | MIELNIKIEWICZ Łukasz | 34 | Kołobrzeg |
4 | CZARNECKI Grzegorz Ryszard | 41 | Kołobrzeg |
5 | KUBIŃSKA Krystyna Wiktoria | 61 | Kołobrzeg |
6 | DROZD Anna Maria | 66 | Kołobrzeg |
7 | SZPAK Mieczysław Stanisław | 57 | Kołobrzeg |
8 | WOŹNICKA Maria Jolanta | 65 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | AŚCIUKIEWICZ Barbara Maria | 57 | Kołobrzeg |
2 | WILEWSKI Paweł | 52 | Kołobrzeg |
3 | CZERNIAWSKA Helena Elżbieta | 78 | Kołobrzeg |
4 | NOWOSZA Mirosław | 64 | Kołobrzeg |
5 | MŁYNARCZYK Wanda Ewa | 60 | Kołobrzeg |
6 | PIWOWARCZYK Antoni | 73 | Kołobrzeg |
7 | WĄCIOR Piotr Juliusz | 61 | Niekanin |
8 | GRABOWSKI Krzysztof | 44 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | WOLSKI Jerzy Ryszard | 54 | Dźwirzyno |
2 | CHIR Małgorzata Joanna | 38 | Kołobrzeg |
3 | CELER Andrzej | 64 | Grzybowo |
4 | WEŁNICKA Marianna Barbara | 55 | Kołobrzeg |
5 | LEGUN Krzysztof | 58 | Kołobrzeg |
6 | ROSZAK Andrzej Marek | 60 | Kołobrzeg |
7 | KUPISZ Marzena Lidia | 54 | Kołobrzeg |
8 | NIZIOŁ Jarosław | 54 | Kołobrzeg |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | ZAPOŁUCH Bogdan Władysław | 61 | Kołobrzeg |
2 | STEGIENTA Beata | 50 | Ustronie Morskie |
3 | RAPANT Anna Monika | 35 | Kołobrzeg |
4 | SZAFRAN Wojciech Jarosław | 32 | Kołobrzeg |
5 | LENARTOWICZ Anita Ewelina | 32 | Kołobrzeg |
6 | MARCHLEWSKI Grzegorz | 44 | Grzybowo |
7 | KASPROWICZ Jacek Dominik | 46 | Dźwirzyno |
Okręg nr 3
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
---|---|---|---|---|---|
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
3 | Rada Powiatu w Kołobrzegu | 10314 | 3 | 5 | 23 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | ADAMCZAK Paweł Henryk | 64 | Charzyno |
2 | MARECKI Mariusz | 42 | Gościno |
3 | BANY Agnieszka Janina | 32 | Kinowo |
4 | MALINOWSKI Zenon Jerzy | 59 | Siemyśl |
5 | CEBULA Dorota Agata | 49 | Jarogniew |
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | WASYLÓW Dorota Stanisława | 47 | Charzyno |
2 | DĄBRÓWKA Magdalena | 39 | Charzyno |
3 | MAKOCHOŃ Lucjan | 62 | Gościno |
4 | BUJAK Jan | 66 | Rymań |
5 | LEWUSZ Ewa Anna | 53 | Starnin |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | WIŚNIEWSKA Małgorzata | 58 | Gościno |
2 | ŁUPINA Krzysztof | 37 | Charzyno |
3 | POLAN Ilona | 49 | Robuń |
4 | STACHOWIAK Artur | 47 | Lubkowice |
5 | SZCZUROWSKI Daniel Jan | 39 | Dębica |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | HAWAŃCZAK Ryszard Edward | 48 | Drozdowo |
2 | TOMASZEWSKA Katarzyna Elżbieta | 48 | Trzynik |
3 | PAWLAK Marcin Paweł | 33 | Gościno |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | MAKSYMIUK Ryszard Romuald | 58 | Gościno |
2 | SUDYK Małgorzata Justyna | 47 | Dargocice |
3 | ULAN Bogusław Jan | 60 | Niemierze |
4 | TERPIŁOWSKA Katarzyna Małgorzata | 43 | Kołobrzeg |
5 | WITOWSKI Krzysztof Marek | 47 | Kołobrzeg |
Okręg nr 4
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
---|---|---|---|---|---|
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
4 | Rada Powiatu w Kołobrzegu | 16058 | 5 | 5 | 31 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | DZIK Adam | 63 | Ustronie Morskie |
2 | JARUZEL Robert | 47 | Jazy |
3 | RÓŻYCKI Wojciech Adam | 48 | Dygowo |
4 | FIJAŁKOWSKA-ZABIELSKA Anna Bernadeta | 59 | Zieleniewo |
5 | NAHAJOWSKA Agnieszka | 47 | Grzybowo |
6 | SKUBISZ Marta Marianna | 36 | Dźwirzyno |
7 | KWIECIŃSKI Ariusz Krzysztof | 61 | Drzonowo |
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | WASIEWSKI Artur | 51 | Dygowo |
2 | DYMAŃSKI Stefan | 59 | Grąbnica |
3 | PIĄTKOWSKI Rafał | 42 | Niekanin |
4 | CZECHOWICZ Beata Małgorzata | 51 | Zieleniewo |
5 | GRAF Agata Beata | 51 | Skoczów |
6 | BYCZEK Agata | 33 | Grzybowo |
7 | STASZCZAK Sebastian Janusz | 38 | Sarbia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | MIŚCIUR Antoni | 53 | Rościęcino |
2 | MOLLIN-POPIOŁEK Teresa Maria | 63 | Grzybowo |
3 | WRÓBEL Włodzimierz Wiesław | 56 | Korzystno |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | ZADKA Krzysztof Andrzej | 55 | Drzonowo |
2 | DZIK Jan Andrzej | 58 | Budzistowo |
3 | WOJCIECHOWSKI Andrzej Stanisław | 43 | Dygowo |
4 | FIJAŁKOWSKA Beata Maria | 48 | Trzynik |
5 | CHACIUK Wiesława | 72 | Włościbórz |
6 | SAWKA Wojciech | 52 | Budzistowo |
7 | SZEWCZYK Beata Helena | 62 | Ustronie Morskie |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | WAJGERT Zenon | 58 | Sianożęty |
2 | MIKULSKI Zdzisław Jan | 58 | Świelubie |
3 | ŚWITOŃ Daniel Mirosław | 45 | Głowaczewo |
4 | SKÓRSKA Justyna | 36 | Obroty |
5 | NOWAK Danuta Helena | 44 | Ustronie Morskie |
6 | WOŹNIAK Agnieszka Grażyna | 35 | Przećmino |
7 | LESZCZYŃSKI Jerzy | 70 | Kołobrzeg |
Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl