Mecz Kotwicy Kołobrzeg przeciwko Warcie Poznań zakończył się skromnym wynikiem 0:1, choć nasz zespół walczył do samego końca.

Spotkanie toczyło się w dość spokojnym tempie, a drużyna gości dobrze zorganizowała swoją grę defensywną, co utrudniało Kotwicy stworzenie groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika.

Pierwsza połowa nie przyniosła wielu klarownych okazji dla naszej drużyny, choć blisko gola byliśmy już w 17. minucie, gdy po precyzyjnej akcji piłka odbiła się od słupka. Niestety, kilka minut później to Warta strzeliła gola, który jednak nie został uznany przez sędziego z powodu przewinienia w polu karnym. Kotwica stopniowo odzyskiwała kontrolę nad grą, starając się znaleźć sposób na przełamanie defensywy gości.

Po przerwie trener Klepczarek wprowadził kilka zmian, licząc na odwrócenie losów meczu. Kotwica próbowała zdominować środek pola i szybciej wyprowadzać piłkę w ataku, jednak goście zdołali wykorzystać stały fragment gry, po którym padł jedyny, decydujący gol.

Pomimo straty bramki nasi zawodnicy nie poddali się i do ostatniego gwizdka walczyli o wyrównanie. Kotwica starała się wyprowadzać szybkie ataki, ale zabrakło precyzji w finalizacji. Warta skupiła się na obronie i skutecznie utrudniała naszym zawodnikom możliwość zmiany wyniku.

Choć wynik nie był po naszej stronie, Kotwica pokazała charakter, determinację i pozostawiła na boisku sporo zdrowia. Zespół z pewnością wyciągnie wnioski z tego meczu i w kolejnych spotkaniach będzie walczyć o kolejne punkty na swoim koncie.

Po 13 serii spotkań Kotwica zajmuje 12 miejsce z 14 punktami na koncie, Warta zaś jest za naszymi plecami z 12 punktami.

Kolejny mecz rozegramy 25.10.2024 o godzinie 18.00 w Głogowie, gdzie zmierzymy się z miejscowym Chrobrym. Transmisja z tego spotkania w serwisie internetowym tvpsport.pl.