W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Skrą Częstochowa, kibice byli świadkami emocjonującego starcia, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy.

W pierwszej połowie, mimo niemrawego tempa ze strony Kotwicy, to Skra Częstochowa wyszła ambitnie, starając się przejąć inicjatywę na boisku. Ich wysiłki zostały nagrodzone w 40. minucie, gdy Maksymilian Stangret, napastnik Skry, wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Kotwicy, Kacprem Krzepiszem, i precyzyjnym podbiciem umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie Kotwica Kołobrzeg wróciła na murawę z nowym nastawieniem, co szybko przyniosło efekty. Zmiany wprowadzone przez trenera Tarasiewicza wprowadziły więcej dynamiki i płynności w grze zespołu. Już w 55. minucie spotkania, Zvonimir Petrović wyrównał wynik pięknym strzałem z dystansu, pokonując bramkarza Skry. Kotwica nabrała wiatru w żagle, co zaowocowało zdobyciem zwycięskiej bramki w 83. minucie przez Leona Krekovicia. Od tego momentu gospodarze kontrolowali przebieg meczu, nie pozwalając Skrze na rozwinięcie skrzydeł.

Dzięki tej wygranej Kotwica przedłużyła swoją passę meczów bez porażki do czterech. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00, kiedy to Kotwica zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Bądźcie z nami i wspierajcie nasz zespół w walce o kolejne zwycięstwo!