Kotwica Kołobrzeg zremisowała w drugim meczu Betclic 1 Ligi,  na własnym boisku z GKS-em Tychy 0:0. Mimo że nie padły żadne bramki, piłka trafiła raz do siatki, jednak sędzia nie uznał gola drużyny gości na początku drugiej połowy.

Przez większość spotkania drużyna GKS Tychy dominowała, zespół częściej przeprowadzał ataki, natomiast zawodnicy Kotwicy cały czas utrzymywali wysoki poziom koncentracji w obronie, co poskutkowało zachowaniem czystego konta po tym meczu. W 51. minucie piłka znalazła się w bramce po strzale Jakuba Budnickiego, lecz sędzia uznał, że zawodnik był na spalonym. Ostatecznie wynik pozostał bez zmian i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Klub jak zawsze mógł liczyć na doping kibiców. Na tę chwilę, po dwóch spotkaniach obie drużyny zgromadziły po dwa punkty. GKS plasuje się na ósmym miejscu, a Kotwica na dziewiątym. W następnej kolejce kołobrzeżanie zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Mecz odbędzie się 3 sierpnia.