Miejskie Wodociągi i Kanalizacja zawiadamiają odbiorców wody przy Alei I Armii Wojska Polskiego, że w dniu 16 kwietnia zostanie wstrzymany dopływ wody.

"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu, zawiadamia odbiorców wody przy ulicy: Aleja I Armii Wojska Polskiego od skrzyżowania z ulicą Solną do skrzyżowania z ul. Źródlaną w Kołobrzegu, że w związku z koniecznością wymiany zasuwy na przyłączu wodociągowym w ulicy Al. I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu, w dniu 16.04.2025 r. od godz. 17:00 do godz. 22:00 ZOSTANIE WSTRZYMANY DOPŁYW WODY.

W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia oraz lokalne zmętnienia wody.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn