To było pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a kolejne gwiazdy już szykują się do prezentowania swoich talentów plażowiczom. Pierwsza była Krystyna Czubówna - w ramach "Lato z Family" znana lektorka czytała bajki na plaży w Kołobrzegu.1 lipca wystartowała wyjątkowa inicjatywa – ze strefami atrakcji na plażach, gwiazdami i aromatem kawy w roli głównej. Dzień później na plaży w Kołobrzegu pojawiła się Krystyna Czubówna, pierwsza gwiazda, która w ramach Lato z Family czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek.
To element „Projektu Plaża”, w ramach którego w tym roku powstaną na plażach specjalne strefy. Najwięcej familijnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miasteczkach (Świnoujście, Kołobrzeg, Darłówko, Łeba, Władysławowo) oraz w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 m kw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.
Na plaży w Kołobrzegu kojący głos Krystyny Czubówny przyciągnął tłumy. Nie było miejsca na nudę – bajek słuchali mali i duzi. Dzieci poznały najważniejsze życiowe wartości, a rodzice dowiedzieli się,
jak rozmawiać z pociechami o wyzwaniach, zachęcać je do działania, zamienić błąd w cenną lekcję i zadbać o ich wiarę w siebie. Na bajkach i lekcjach się nie skończyło – Lato z Family to moc atrakcji i aktywności dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, pokazy baristów i warsztaty. Było rodzinnie, aktywnie, bajkowo i z aromatem ulubionej kawy, a to dopiero początek Lata z Family! W Kołobrzegu strefa będzie dostępna dla plażowiczów do 9 lipca. Znani i lubiani pojawią się wkrótce w kolejnychmiastach:
• Świnoujście (15-23 lipca)
• Darłówko (28-30 lipca)
• Łeba (4-6 sierpnia)
• Władysławowo (11-13 sierpnia)
• Olsztyn (18-20 sierpnia)

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn