Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi pokonała na wyjeździe Sokoła Kleczew 2:1. Dzięki tej wygranej biało-niebiescy awansowali na 7 pozycję w ligowej tabeli.
połowa należała do kołobrzeżan. Już w 9 minucie Piotr Wojtasiak wykorzystał precyzyjne podanie Michała Przybyły i uderzeniem głową zdobył bramkę. Kolejne minuty w dalszym ciągu przebiegały pod dyktando naszej drużyny czego efektem był drugi gol zdobyty w 41 minucie, także  przez Piotra Wojtasiaka. W samej końcówce pierwszej połowy gospodarze mieli doskonałą okazję do zdobycia bramki kontaktowej, jednak na wysokości zadania stanął bramkarz Kotwicy Jakub Górski. Druga połowa należała już do gospodarzy, którzy podkręcili tempo i zepchnęli kołobrzeżan do defensywy. W tym czasie rywale stworzyli sobie kilka okazji do strzelenia gola, ale szczęście tego dnia było przy naszej drużynie. Odnotujmy, że piłka po uderzeniach piłkarzy Sokoła Kleczew  dwukrotnie trafiała w słupek kołobrzeskiej bramki. W 90 minucie Kotwica jednak straciła bramkę, ale zdołała dowieźć korzystny wynika do końca meczu.