W zaległym meczu z 8 kolejki spotkań w II lidze Kotwica zmierzyła się na wyjeździe z liderem zmagań Zagłębiem II Lubin. Obie ekipy grały już ze sobą w tym sezonie. W rundzie wstępnej Pucharu Polski kołobrzeżanie pokonali na własnym stadionie miedziowych 2:1.

Nasza ekipa wychodząca z kryzysu liczyła na kolejną zdobycz, ale początek spotkania należał do gospodarzy. W efekcie Zagłębie objęło prowadzenie w 15 minucie po trafieniu Marka Mroza. Na odpowiedź Kotwicy nie trzeba było długo czekać. W 21 minucie do remisu doprowadził Olaf Nowak, a dwie minuty później poprawił Aron Stasiak i było 2:1 dla ekipy kołobrzeskiej. Miejscowa drużyna starała się odrobić stratę, i miała ku temu okazję w 35 minucie kiedy gospodarze trafili w słupek bramki Kotwicy. Ostatecznie wynik się nie zmienił do końca pierwszej części.

Od początku drugiej połowy ton grze nadawali miedziowi. Po kilku dobrych okazjach gospodarze wreszcie doprowadzili do remisu. Skutecznym strzałem z dystansu popisał się Szymon Karasiński. Po tym golu to gospodarze nadal dominowali i szukali okazji do zdobycia kolejnej bramki. W 92 minucie w konsekwencji drugiej żółtej kartki sędzia wyrzucił z boiska obrońcę Zagłębia Kamila Sochania. Ostatnie słowo w tym meczy należało do gości. W 94 minucie skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Michał Cywiński. Trafienie dało komplet punktów Kotwicy.

Po tym zwycięstwie Kotwica ma w dorobku 14 punktów i zajmuje 7 miejsce. W sobotę nasza drużyna ponownie zagra na wyjeździe. Zmierzy się z Pogonią Siedlce.