W 22 kolejce 3 ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg pokonała na wyjeździe drużynę Centry Ostrów Wielkopolski 3:0. Dzięki tej wygranej Kotwica wciąż znajduje się na drugiej pozycji w ligowej tabeli.
Początek spotkania należał jednak do gospodarzy. Miejscowi zaatakowali z impetem i gdyby nie świetna dyspozycja Patryka Brzozowskiego wynik po pierwszej części meczu mógłby być zgoła odmienny. Od samego początku gra biało-niebieskich nie wyglądała najlepiej. Nasz zespół nie był w stanie narzucić drużynie z Ostrowa swojego stylu przez co rywale dość łatwo dochodzili do groźnych sytuacji pod naszą bramką. W 14 minucie bramkarz Patryk Brzozowski wyszedł obronną ręką w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Centry, a tuż przed przerwą po uderzeniu z bliskiej odległości instynktownie zbił piłkę na słupek i tym samym uchronił nas przed utratą bramki. Druga połowa to już inna Kotwica. Od samego początku kołobrzeżanie zaatakowali gospodarzy i na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać. Już 5 minut po przerwie Ołeh Majik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. W 72 minucie wprowadzony po przerwie Łukasz Włodarczyk idealnie obsłużył Majika i ten ostatni z bliskiej odległości trafił do bramki ostrowian po raz drugi. W 78 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Krzysztof Wołkowicz, strzał był na tyle precyzyjny, że piłka po raz trzeci znalazła się w bramce Centry, tym samym ustalając wynik spotkania.