Trzy złota, srebro i brąz – z takim dorobkiem zawodnicy Mewy Kołobrzeg wrócili z Tyczyna koło Rzeszowa gdzie odbywały się VIII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie.
Drużyna młodziczek, w składzie Adrianna Szustak, Julia Salicka, Weronika Stoma oraz Zuzanna Błaszczyk, zdobyła Mistrzostwo Polski z wynikiem 2404 pkt. Drużyna młodzików w składzie Patryk Podbrzeski, Jakub Latkowski, Kacper Grzelak oraz Bartosz Mielniczuk, również zdobyła złoty medal łącznie uzyskując 2410 pkt. Mistrzostwo Polski wywalczyli też w kategorii zespół mieszany Adrianna Szustak oraz Patryk Podbrzeski, z wynikiem 1666 pkt. Czwarte miejsce zajął drugi mikst Mewy Kołobrzeg w składzie Jakub Latkowski oraz Julia Salicka. Niestety do brązowego medalu zabrakło im zaledwie 1 punktu. Trzeci mikst Kacper Grzelak oraz Weronika Stoma zajął 11 miejsce. Indywidualnie, uzyskując swoje nowe rekordy życiowe, srebro zdobył Patryk Podbrzeski z wynikiem 835 pkt. Bardzo dobrze spisał się również Jakub Latkowski, który zajął 5 miejsce z wynikiem 810 pkt. 7. pozycję zajął Kacper Grzelak 806 pkt., a Bartosz Mielniczuk zajął 32 z dorobkiem 653 pkt. W kategorii indywidualnej młodziczek, brązową medalistką Mistrzostw Polski została Adrianna Szustak, ustanawiając swój nowy rekord życiowy równy 831 pkt. 9. miejsce zajęła Julia Salicka 805 pkt., 20 lokatę zajęła Weronika Stoma 768 pkt., 23 Zuzanna Błaszczyk 758 pkt., 28. Joanna Salwiczek 750 pkt. W kategorii młodzik starszy, w zawodach brało udział dwóch zawodników MEWY Kołobrzeg. 13 miejsce zajął Mateusz Kucharczyk, 19 miejsce zajął Cyprian Bryndza.