Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata na polskim wybrzeżu. W tym roku „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. Imprezy w Kołobrzegu od 1 do 9 lipca 2017 roku. 
„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba do rytmów gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa. Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – będą oni mogli spotkać nie tylko Oliviera Janiaka, ale także inne gwiazdy TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką. Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanych ekranie w „Dzień Dobry wakacje”, "Co za Tydzień"(na antenie TVN i TVN Style), na antenie TTV w programie "Tymczasem na plaży" oraz na stronie internetowej projektplaza.tvn.pl. 
 
Tegoroczne miasteczko TVN odwiedzi następujące miejsca:
 Kołobrzeg (1.07 – 9.07)
 Świnoujście (15.07 – 23.07)
 Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (28.07 – 30.07)
 Łeba (4.08 – 6.08)
 Władysławowo (11.08 – 13.08)
 Olsztyn (18.08 – 20.08)
 
W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie. Poniżej rozkładplanowanych atrakcji:
 
9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka
 
9:00 – 17:00 – AKTYWNA PLAŻA: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy
 
9:00 – 17:00 – STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe
 
9:00 – 17:00 – KIDS CLUB: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami
 
12:00 – 14:00 – SPOTKANIE Z GWIAZDAMI TVN
 
21:30 – KINO LETNIE PLAYER (w wybrane dni)
 
Miasteczko jest czynne od 9:00 do godziny 17:00. Wstęp na teren imprezy jest darmowy.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn