25 kwietnia 2014
Pisz, dzwoń, przysyłaj zdjęcia. Redaktor dyżurny: tel.: 604 068 983, piotr@informacje.kolobrzeg.pl
Osiedle słoneczne artykuł
środa, 03 października 2012 23:23

Sztorm nie ma stadionu. Za to ma medale (zdjęcia)

Napisał 

Dziewczęta "Sztormu" w sztafecie 4 x 100 m zdobyły złoty medal Mistrzostw Polski Młodziczek w Słubicach (29-30.09), uzyskały najlepszy tegoroczny czas w Polsce 49.15!

To był najlepszy rezultat kołobrzeskich sportowców w silnie obsadzonych zawodach. Kołobrzeg był reprezentowany w pięciu dyscyplinach.
Najlepszy tegoroczny czas w Polsce 49.15 s. to tylko minimalnie gorzej niż aktualny rekord Polski - 48.57 s.
Sztafeta biegła w składzie według zmian:
1. Agnieszka Chmielewska
2. Daria Kurz
3. Oliwia Małkiewicz
4. Zosia Małaczewska
5. Marta Graczyk - rezerwowa
Nie był to jedyny sukces naszych reprezentantów.
Świetny wynik zanotowała w biegu na 100 m Daria Kurz zajmując 3 miejsce z czasem 12.58 s
Równie dobrze, zdobywając także brązowy medal, wypadła kolejna zawodniczka klubu Klaudia Zub w biegu na 600 m. Uzyskała czas 1:36.60 s
Kolejna dyscyplina to chód na 3.000 m i tutaj miłą niespodziankę zrobiła nam wszystkim Zosia Kreja zajmując ostatecznie 6 miejsce w Polsce, przegrywając minimalnie na mecie.

W bardzo trudnej konkurencji technicznej jaką jest bieg przez płotki na 100 m, Oliwia Małkiewicz zajęła 4 miejsce w swojej serii biegowej i zabrakło jej kila setnych sekundy aby dostać się do ścisłego finału. Ostatecznie zajęła 10 miejsce z czasem 15,64 s.
Jedynym mężczyzną w składzie Sztormu Kołobrzeg był Adam Stanowski, który w rzucie dyskiem zajął wysokie 5 miejsce, uzyskując odległość 52,58 m. Adam poprawił swój rekord życiowy. (opr.pp)

Zdjęcia: Robert Małkiewicz

więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/111122666114489685629/albums/5794448217456547249?banner=pwa

 

Galeria

Komentarze   

+12 #1 kibic 2012-10-04 12:01
Brawo dziewczyny !!!!! jesteście dumą miasta. Nie macie stadionu , ale macie wolę walki.
Cytować
+16 #2 Marek J. 2012-10-04 12:14
Cytuję kibic:
Brawo dziewczyny !!!!! jesteście dumą miasta. Nie macie stadionu , ale macie wolę walki.

To zupełnie odwrotnie niż piłkarze Kotwicy?
Cytować
+12 #3 logiczny 2012-10-04 13:29
To świetnie, że mają te medale, a nie mają stadionu! Bo gdyby mieli stadion to nie mieli by medali, ....coś za coś!
Cytować
+10 #4 igor 2012-10-04 14:18
Piłkarze mają stadion i przegrywają, koszykarze mają halę i przegrywają, a dziewczyny nie mają stadionu i wygrywają. Śmiech na sali.
Cytować
+7 #5 kibic 2012-10-04 14:31
tak samo modelarze
Cytować
+9 #6 kibic 2012-10-04 14:33
moj kuzyn Hubert wygrał MP a i na MS był w czołówce nie ma pracowni a wygrywa
Cytować
+7 #7 lawenda 2012-10-04 18:49
Brawo dziewczyny!!!!
Brawo Zosia!!!!
Państwo Kreja mogą być dumni a ja wierzę...
że usłyszę kiedyś
Mazurek Dąbrowskiego:)
Cytować
+5 #8 Adam Wieczorek 2012-10-04 19:10
a jutro, obszerny materiał w Wydarzeniach Dnia w TKK, o 17.15:)
Cytować
+4 #9 smyczek22 2012-10-04 19:59
Sprawa mocna powalczymy o stadion może za sprawą Kołobrzeskich sportowców, mistrzów Polski, olimpijczyków media.
Dzięki Adam.
Cytować
+5 #10 Wiesław Albiński 2012-10-04 20:00
Wiele lat temu, na boisku za ogólniakiem, gdy Michał Barta rzucał oszczepem, Florek Kulczyński rzucał młotem, Tadek Bonik biegał, ja usiłowałem skoczyć o tyczce wyżej niż ci, którzy robili to bez tyczki, mieliśmy nadzieję, że doczekamy się w Kołobrzegu takiego stadionu lekkoatletyczne go, jaki miał wówczas chociażby Białogard. Ale kto by tam wydawał w Kołobrzegu pieniądze na jakieś mało medialne biegi skoki, czy rzuty. Zawsze liczyła się tylko piłka kopana i do kosza rzucana. Kibiców la było zawsze mało i tacy jacyś niemrawi. Natomiast podczas akcji kiboli piłkarskich, to policja i straż miejska ma zajęcie a później służby komunalne magistratu naprawiające szkody, też mają zajęcie. Ale nie pękajcie lekkoatleci, okazuje się, że z Wami nie musi być tak jak z władzami, wygrywacie bez łaski. Gratulacje.

ps. cieszę się, że Adaniowi chandra po Kotwicy przechodzi a może jednak nie przechodzi. Pozdro.
Cytować
+5 #11 klemens 2012-10-05 11:22
to fantastyczna wiadomość. Zwłaszcza ,że piłka leży i koszykówka też. Dziewczyny wielkie gratulacje !!!!!!!
Cytować
+2 #12 smyczek22 2012-10-05 18:21
Kolego Albiński za wdzięczne słowa dziękuję i gratuluję wyczucia miło poczytać -
Cytować