Po serii 4 zwycięstw z rzędu koszykarze 1-ligowej Kotwicy Kołobrzeg w 6 kolejce rozgrywek przegrali na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz 79:84 (25:22, 24:10, 15:28, 20:19). Pierwszą część zawodów wygrali gospodarze trzema punktami. Drugą kwartę Astoria wygrała 14 oczkami. Kotwica w tej części prezentowała się niekorzystnie, niska skuteczność, zła obrona, zawodnicy zagubieni, niepotrafiący się odnaleźć na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Astorii 49:32. Po przerwie kołobrzeżanie zaczęli odrabiać straty. Drużyna ambitnie walczyła i trzecią odsłonę wygrała trzynastoma punktami. Od tego momentu zawody wyrównały się. Czterdzieści pięć sekund przed końcem meczu na tablicy wyników pojawił się remis 79:79, ale niestety do końca punktowali już tylko zawodnicy z Bydgoszczy i ostatecznie przegraliśmy ten mecz 79:84. Najwięcej punktów dla Kotwicy zdobyli Paweł Pawłowski – 23 i Patryk Przyborowski – 13. Po 6 kolejkach Kotwica Kołobrzeg zajmuje 6 miejsce w tabeli 1 ligi. Następny mecz zagramy na własnym boisku. W poniedziałek 31 października zmierzymy się z Legią Warszawa.