Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach 7 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi pokonała na własnym boisku KP Starogard Gdański 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo biało-niebieskim zdobył w 32 minucie meczu Patryk Szczepański.
Pierwsze fragmenty meczu należały do drużyny gości, ale kołobrzeżanie nie dawali za wygraną i co najważniejsze w 32 minucie udało się wykorzystać błąd bramkarza i zdobyć bramkę. W drugiej połowie, Kotwica miała więcej udanych akcji. Pod koniec meczu gracze ze Starogradu Gdańskiego zaczęli bardziej nacierać na naszą bramkę, ale wynik już nie uległ zmianie i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Trzeba jednak zauważyć, że mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie sportowym. Niewiele było składnych akcji. Można powiedzieć, że był to typowy mecz walki o punkty. Po tej wygranej Kotwica  awansowała na 5 pozycję w ligowej tabeli mając 3 punkty straty do lidera. Kolejny mecz zagramy w sobotę na wyjeździe. Rywalem będzie Unia Solec Kujawski.