Koszykarze I-ligowej Kotwicy Kołobrzeg wysoko przegrali na wyjeździe z liderem rozgrywek Legią Warszawa 65:94 (20:27, 20:22, 11:27, 14:18). Nasza drużyna próbowała dotrzymać kroku rywalowi przez pierwsze dwie kwarty, ale mimo to na długą przerwę schodziła z 9-punktową stratą. Jednak decydująca dla losów spotkania okazała się trzecia kwarta przegrana przez Kotwicę różnicą 16 punktów. W czwartej kwarcie mając już zapewnione zwycięstwo legioniści nieco zwolnili tempo, ale i tę część meczu wygrali 4 punktami. Następne zawody Kotwica rozegra w sobotę 18 lutego w hali Milenium. Rywalem będzie Noteć Inowrocław.