Zawodnicy Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg aktywnie uczestniczą w zawodach. W tym roku dobry występ zanotował Krzysztof Bonczek, który startując w Słupsku, zdobył 5 miejsc medalowych. Najlepiej wypadł w konkurencji pistoletu pneumatycznego na odległość 10 metrów i pistoletu na ostrą amunicję o kal. 5,6 mm 50 metrów zajmując pierwsze miejsca. Na strzelnicy przy Hali Milenium odbył się pierwszy z kilku rozgrywanych w ciągu roku odcinek wyłaniający „Mistrza pneumatyka” w konkurencji pistoletowej i karabinowej. Serial strzelecki w pierwszej odsłonie wygrał Krzysztof Łupina (pistolet) oraz Jacek Niewęgłowski (karabin). Serial strzelecki to zawody inaugurujące sezon. Po raz pierwszy rozegrany został w ubiegłym roku, a teraz cieszy się rosnącą frekwencją.