Piłkarze 2-ligowej Kotwicy Kołobrzeg w 14 kolejce rozgrywek zremisowali na wyjeździe z Polonią Bytom 2:2. Mecz rozpoczął się dobrze dla Kotwicy, która prowadziła od 9 minuty dzięki bramce Jakuba Poznańskiego strzelonej z rzutu karnego.  Druga połowa należała jednak do Polonii Bytom. Między 57 a 68 minutą odrobiła stratę z nawiązką. Najpierw Marcin Lechowski wykorzystał płaskie dośrodkowanie, a później Patryk Stefańczuk wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 2:1. Na szczęście biało-niebiescy grali do końca i  w 92 minucie dzięki celnemu strzałowi Wiktora Witta zrobiło się 2:2. Odpowiedzialność za zdobywanie bramek wzięli więc na siebie stoperzy i choć nie poprowadzili Kotwicy do przełomowego zwycięstwa to w tej sytuacji zdobycie tylko jednego powinno satysfakcjonować. Następny mecz Kotwica zagra z aktualnym liderem rozgrywek niepokonaną jak do tej pory Odrą Opole. Zawody odbędą się w sobotę 29 października w Kołobrzegu o 19.00.