Czytaj więcej...

 

reklama w tkk

 

Zapraszamy do Biura Reklamy TKK

ul. Czarnieckiego 7, Kołobrzeg

Czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 16.00.

tel. 94 355 38 04 lub 94 355 38 13

e-mail : reklama@tkk.pl

 

PROMOCYJNE CENY EMISJI REKLAM !

Poniżej publikujemy przykładowe pozycje modułów reklamowych wraz z cennikiem.

 

ZOBACZ ROZKŁAD MODUŁÓW REKLAMOWYCH

ZOBACZ CENNIK REKLAM

 

Multimedialny portal informacje.kolobrzeg.pl powstał na początku 2012 roku. Tworzą go dziennikarze telewizyjni, radiowi i prasowi. Portal jest internetową odsłoną Telewizji Kablowej Kołobrzeg i Radio Kołobrzeg.

Niezła różnorodność warsztatowa? Dwa pokolenia w redakcji reprezentują różne doświadczenia życiowe, style życia, rozmaite kręgi towarzyskie, zainteresowania, temperamenty, poczucie humoru czy poglądy polityczne. Coś nas jednak łączy. Co? Ciągła potrzeba poznawania oraz chęć relacjonowania w sposób interesujący dla Czytelników wydarzeń z życia kołobrzeżan, miasta i najbliższej okolicy.

Znajdziesz tu aktualne informacje społeczne i polityczne. Zaproszenia i relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, imprez. Co nieco o historii, literaturze, zdrowiu i modzie. Nie jesteśmy obojętnymi świadkami wydarzeń, dlatego informacje.kolobrzeg.pl to także publicystyka, reportaże, felietony i komentarze. Lubimy spotkania z ludźmi. Poznasz tu więc losy mieszkańców z Twojej okolicy - może nawet sąsiadów - ich pasje, problemy i sukcesy.

Zapraszam do odwiedzania naszej witryny i zadomowienia się tu na dobre. U nas możesz poczytać, posłuchać i obejrzeć, a na zakończenie skomentować, ale z kulturą! A może chcesz z nami współpracować? Cenne są dla nas wszelkie informacje i sugestie. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz! Chętnie poznamy każde spostrzeżenie.

Dodaj nas do ulubionych również na facebooku.

Zapraszam
Paulina Żupaniec-Łochocka

Aktualny skład zespołu redakcyjnego: Dominika Miłoszewicz, Kamila Para-Mirzyńska, Mariusz Wolański, Jerzy Zemanek, Paulina Żupaniec-Łochocka.

Od strony technicznej pomagają nam: Andrzej Gall, Tomasz Kunasz, Mateusz Ruzik, Tomasz Skubisz, Tomasz Paprocki..

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje.kolobrzeg.pl były zawsze świeże, szybkie i gorące.

 


Regulamin Forum

1. Regulamin określa zasady dodawania komentarzy i opinii w Portalu informacje.kolobrzeg.pl udostępnianym przez spółkę TKK Kołobrzeg, z siedzibą w Kołobrzegu, 78-100, ul. Czarnieckiego zwaną dalej Redakcją.

2. Portal informacje.kolobrzeg.pl umożliwia dodawanie komentarzy i opinii wszystkim użytkownikom publicznej sieci Internet, za pośrednictwem specjalnych formularzy dostępnych na stronach www Portalu informacje.kolobrzeg.pl.

3. Post to dowolna treść wprowadzona przez użytkownika publicznej sieci Internet na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl za pośrednictwem przygotowanego w tym celu formularza.

4. Użytkownikiem Forum staje się każda osoba, która przynajmniej raz na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl zamieściła swój Post poprzez przygotowany w tym celu formularz, bez względu na to czy osoba taka jest zarejestrowana w portalu czy nie.

5. Każdy Użytkownik Forum może zarejestrować się wykorzystując specjalny formularz WWW dostępny pod adresem http://www.informacje.kolobrzeg.pl/index.php?section=forum&mode=register dzięki czemu wszystkie komentarze przez niego dodane na Portalu informacje.kolobrzeg.pl będą podpisane tym samym, unikalnym Nickiem. Użytkownik forum podczas rejestracji może dodać także znak graficzny tzw. avatar który będzie widoczny przy jego postach, przy czym avatar nie może być kopią avatara innego użytkownika zarejestrowanego na forum.

6. Nie wolno podawać w żadnym polu formularza rejestracyjnego danych, które umożliwiłyby jednoznaczną identyfikację użytkownika.

7. Dodanie Posta na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl jest równoznaczne z akceptacją przez Użytkownika Forum treści niniejszego Regulaminu Forum.

8. Użytkownik Portalu informacje.kolobrzeg.pl ponosi pełną odpowiedzialność, w tym karną i cywilną za opublikowane przez siebie Posty. Redakcja Portalu informacje.kolobrzeg.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników Forum.

9. Zabronione jest umieszczanie przez użytkowników na Portalu informacje.kolobrzeg.pl treści:

- sprzecznych z prawem

- wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej

- propagujących przemoc

- obrażających osoby publiczne

- zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

- przyczyniających się do łamania praw autorskich

- propagujących środki odurzające, narkotyki, alkohol

- zawierających wulgaryzmy

- zawierających linki do stron WWW

- zawierających treści reklamowe

 

10. Redakcja Portalu informacje.kolobrzeg.pl zastrzega sobie prawo do edycji i kasowania komentarzy i opinii niezgodnych z regulaminem bez uzgodnienia i uprzedzenia autora.

11. Redakcja oświadcza, że rejestruje numery IP wszystkich Użytkowników Forum. W razie uzasadnionych podejrzeń osób trzecich co do złamania niniejszego regulaminu poprzez treść postów Użytkowników Forum kwalifikujących się do skasowania, numery IP wraz z treścią postów zostaną udostępnione zainteresowanej osobie trzeciej. Wniosek o udostępnienie numerów IP autorów poszczególnych postów należy wraz z uzasadnieniem składać w formie pisemnej w siedzibie Redakcji.

12. Redakcja zastrzega sobie prawo do blokowania kont Użytkowników Forum łamiących regulamin, bez uzgodnienia i uprzedzenia.

13. Użytkownik zamieszczając Post w Portalu informacje.kolobrzeg.pl, wyraża zgodę na opublikowanie Posta lub jego fragmentów w dowolnym miejscu Portalu informacje.kolobrzeg.pl oraz jego cytowania i emisji na antenie Telewizji TKK i w Radiu Kołobrzeg.

14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody zarówno moralne jak i materialne, jakie mogą powstać w wyniku treści postów, oraz awarii i przerw w funkcjonowaniu Portalu informacje.kolobrzeg.pl.

15. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Opublikowanie zmian na stronie Portalu informacje.kolobrzeg.pl jest równoznaczne z uznaniem ich za obowiązujące. Redakcja jest wyłącznie uprawniona do interpretacji niniejszego regulaminu.

PONIEDZIAŁEK .06.2015

WTOREK

.06.2015

ŚRODA .06.2015CZWARTEK .06.2015

PIĄTEK

.06.2015

SOBOTA

.06.2015

NIEDZIELA

.06.2015

 

7:00 

POWTÓRKA PROGRAMU

7:00 

POWTÓRKA PROGRAMU

7:00

 POWTÓRKA PROGRAMU

7:00

POWTÓRKA PROGRAMU

7:00

POWTÓRKA PROGRAMU

 
             
10:00 POWTÓRKA PROGRAMU           10:00 WYDARZENIA TYGODNIA
            10:35 DRZEWA PANA ANTONIEGO
17:15 WYDARZENIA DNIA

17:15 WYDARZENIA DNIA

17:15 WYDARZENIA DNIA 17:15 WYDARZENIA DNIA 17:15 WYDARZENIA DNIA 17:15 WYDARZENIA TYGODNIA   

17:40 ECHA SPORTU

 

 

17:40 ZEBRANIE NA ŻYWO 

17:40 WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE

17:50 DRZEWA PANA ANTONIEGO

 

 

 

   

17:55 ROZKŁAD JAZDY

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

             
           

 

   

         
           

 

20:00 WYDARZENIA DNIA

20:00 WYDARZENIA DNIA

20:00 WYDARZENIA DNIA 20:00 WYDARZENIA DNIA 20:00 WYDARZENIA TYGODNIA 20:00 WYDARZENIA TYGODNIA   

20:25 ECHA SPORTU

 

 

 20:25 ZEBRANIE NA ŻYWO - POWTÓRKA

20:25 WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE

20:35 DRZEWA PANA ANTONIEGO

 

 

 

   

20:40 ROZKŁAD JAZDY

 

 
 

 

   

 

 

 

 

 

     

 

 

           

 

           

 

             
           

 

           

 

 

 

 

 

 

23:00 WYDARZENIA DNIA

23:00 WYDARZENIA DNIA

23:00 WYDARZENIA DNIA 23:00 WYDARZENIA DNIA 23:00 WYDARZENIA DNIA 23:00 WYDARZENIA TYGODNIA 

17:15 WYDARZENIA TYGODNIA

23:25 ECHA SPORTU

 

   23:25 ZEBRANIE NA ŻYWO - POWTÓRKA

23:25 WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE

23:35 DRZEWA PANA ANTONIEGO 

 17:50 DRZEWA PANA ANTONIEGO

 

 

   

23:40 ROZKŁAD JAZDY