Wydarzenia Dnia

Najnowsze artykuły

Rodzice uczniów obecnych klas III Szkoły Podstawowej nr 6 otrzymali niepokojące informacje o możliwości przymusowego przeniesienia ich dzieci w przyszłym roku szkolnym do Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 7. - To tylko wniosek – mówi z-ca prezydenta ds. społecznych Jacek Woźniak i dodaje: - Janusz Gromek zapowiedział, że nie zrealizuje żadnego postulatu, który by godził w dobro dzieci.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Sławoj Kigina przesłał nam odpowiedź na wczorajsza konferencję: - Pan Hok we wczorajszym wystąpieniu przedstawił obszerną biografię ze szczególnym akcentem na rzecz swoich działań w służbie zdrowia. Tak się składa, że z różnych powodów znam wiele działań Pana Hoka, i gdybym miał dodać coś do tego CV, to było by ono niestety mniej chwalebne, niż to co się jawi w jego przydługich wywodach.
Czytaj więcej...

Już po raz siódmy w Kołobrzegu w czasie ferii organizowane są kursy edukacyjne dla skrzypków, wiolonczelistów i śpiewaków pod nazwą "Muzyczna Zima w Kołobrzegu". Zajęcia prowadzone są przez wybitne osobowości świata muzyki, a uczestnicy prezentują swoje wykonania na codziennych koncertach w sali Ratusza Miejskiego.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Na początku grudnia, 21 gmin z woj. zachodniopomorskiego, podpisało listy intencyjne dotyczące wyrażenia chęci wejścia w program rządowy Miezkanie Plus. Wśród nich, nie było naszego miasta. Temat powrócił za sprawą pytania jednego z mieszkańców, podczas naszego programu Zebranie na Żywo. Okazuje się, że miasto jest zainteresowane tematem, ale w innych obszarach lub na działkach należących do skarbu państwa.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...


Pogoda

Rain And Snow

1°C

Kołobrzeg

Rain And Snow

Wilgotność: 94%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 16 Sty 2018

    Rain And Snow 1°C -1°C

  • 17 Sty 2018

    Rain And Snow 2°C 0°C

Nasze Programy

chronograf TKK
kulisy
na ostrzu
aktualnosci
zebranie na zywo
w4oczy
zrobtosam
drzewa
samorzadowe
Echa sportu
Sport
Gaweda-historyczna
Bardziej Aktywny Kołobrzeg
Rozmowy z widokiem na powiata
Duża polityka w małym mieście
Prezydencki kwadrans
Bardziej Aktywny Kołobrzeg
Rękodzieło

Najnowsze Video

Kategoria: Chronograf TKK
Kategoria: Audycje TKK
Kategoria: Prezydencki kwadrans
Kategoria: Audycje TKK