Domy

Wydarzenia Dnia

Najnowsze artykuły

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o utrudnieniu w ruchu na drodze DK 11 - kierunek Koszalin, m. Mścice. Zator o długości 3 km, duże natężenie ruchu z powodu powrotów znad morza. DK 6 - kierunek Szczecin i Koszalin - obwodnica Karlina, zatory długości 3 - 4 kilometrów.

 


Dodaj komentarz

W środę po Wydarzeniach Dnia w TKK program na żywo „Rozmowy z widokiem na Powiat”. Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski będzie odpowiadał na Państwa pytania podczas audycji. Można dzwonić w trakcie programu pod nr tel 94 355 38 01 lub zadać pytanie wcześniej w komentarzach pod zapowiedzią programu. „Rozmowy z widokiem na Powiat” także na antenie Radia Kołobrzeg i portalu www.informacje.kolobrzeg.pl. Prowadzenie Jarosław Banaś. 

Dodaj komentarz

Nowy klub Wioletty Demeckiej oficjalnie jeszcze nie powstał, ale już szuka sprzymierzeńców w Platformie Obywatelskiej. Były pierwsze rozmowy - mówi Marek Młynarczyk. Nie ma mowy o żadnej koalicji - zaznacza Wioletta Dymecka. Ryszrd Szufel potwierdza, rozmawia z przedstawicielami klubu Wioletty Dymeckiej, ale też z drugą stroną, która pozostała przy H. Bieńkowskim i C. Kalinowskim.


Dodaj komentarz
Czytaj więcej...


Pogoda

Kołobrzeg

Nie przegap ważnych wydarzeń

Brak wydarzeń

Nasze Programy

chronograf TKK
kulisy
reporter
aktualnosci
zebranie na zywo
w4oczy
zrobtosam
drzewa
samorzadowe
na ostrzu
Adoptuj Mnie
Echa sportu
Sport
Wakacyjny Patrol
Misja Lato
Gaweda-historyczna
Bliżej WOjska
Rozmowy z widokiem na powiata
Duża polityka w małym mieście
Prezydencki kwadrans
Bardziej Aktywny Kołobrzeg

Najnowsze Video

Kategoria: ROZMOWY Z WIDOKIEM NA POWIAT
Kategoria: Gawęda Historyczna
Kategoria: Sport
Kategoria: Audycje TKK